Tekin Dekor: Çocuk Giyim Mağaza Dekorasyonu

Çocuk giyim mağazaları diğer mağaza dekorasyonlarına göre daha farklı bir bakış açısıyla tasarlanmalıdır. Nedeni ise çocukların daha rahat hareket edebilmesi ve bunun yanında da aile bireylerinin sıkılmadan konforlu bir şekilde alışveriş deneyimi yaşamasıdır. Çocuk giyim mağaza dekorasyon tercihlerinde renkler sade olmamalıdır. Daha dinamik ve dikkat çekici renkler ile tasarlanmalıdır. Renk tercihinin mağaza içerisinde tercih edildiği yere göre estetik bir çocuk mağazası dekorasyonu elde etmek oldukça mümkündür.

Çocuk giyim mağazası dekorasyonunda nelere dikkat edilmesi gerekmektedir?

Çocuk giyim mağazalarının raf sistemleri mutlaka ahşap sistemli olmalıdır. Cam korunaklı raflardan kaçınılmalıdır. Tamamiyle camın dekorasyonundan mahrum kalmamakta da fayda var, ufak detaylarda kullanılabilir alanlar keşfederek estetik bir görünüm oluşturulabilir. Bu kullanımın tehlike oluşturmayacağı mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Kabinler rahat ve aile bireylerinin de içinde bulunacağı şekilde tasarlanmalıdır. 

Çocuk giyim mağazalarındaki raf sistemlerinin boylarına dikkat etmekte gerekmektedir. Çocukların yetişebileceği şekilde raf sistemleri tasarlanmalıdır. Bu şekilde çocukların kendi tercihlerini yaptıklarını bireyler de rahatlıkla analiz edebileceklerdir. 

Çocuk giyim mağazası içerisindeki raf sistemlerinin güzel görünmesi, aileler için oldukça önemli bir detaydır ve bu detay tercih edilebilirliği arttırmaktadır. Raflara hijyen konusunda da dikkat edilmelidir. Raflar antibakteriyel özellikte olan raf sistemlerinden seçilmelidir. 

Çocuk giyim mağazalarında müzik seçimi de çocuklara uygun bir şekilde seçilmelidir.

Tekin Dekor olarak müşterilerimize hayal gücümüzü ve iş disiplinimizi yaşatmaktan büyük mutluluk duyuyor aynı zamanda ön anlaşma sağlandıktan sonra 3D ve projelendirme sonuçlarımız ile bir çok müşterimizin beğenilerini aldığımızı da tekrardan vurgulamakta fayda görüyoruz. Keşif ve projelendirme detayları hakkında daha fazla bilgi almak için www.tekindekor.com.tr ziyaret edebilir veya 0232 264 05 46 no’lu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.