Market Dekorasyonunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Market dekorasyonu yaparken ilk başta dikkat edilmesi gereken etken markete ait mimari planlamasına uyum sağlayarak hareket edilmesidir. Müşterileri göz önüne alınarak bir rota belirlenmesi her zaman sağlıklı sonuçlar verecektir.

Sabit ekipmanları kullanmaktan kaçınmak gerekir. sabit ekipmandan kasıt, standart raflar ve reyonlar vb. ekipmanlardır. Kimi zaman mimari bir unsur da olabiliyor sabit ekipmanların içerisinde. Gerçek bir market dekorasyonu yapılacaksa eğer unsurların hepsi özel olarak değerlendirilmeli ve karar verilmelidir. Bazı yerlerde özel tasarımlara yer verilebilir.
Market dış dekorasyonu kadar iç dekorasyonu da önemlidir. Market içi dekorasyonlarda öncelik her zaman sadelikten yana olmalıdır. Sadelik, şık bir görünüm ve çekiciliğe önem verilmelidir. Müşteriler gezinirken talep ettiği ürünleri rahatça görüp ulaşabiliyor olması, görselliği ön planda tutarak ürün erişimlerini fazlasıyla kolaylaştırmak her zaman müşteriyi memnun bırakacak bir profil çizmektedir. Bu kısımda hem çalışanlar için hem de müşteriler için konforlu bir ortam sağlanmaktadır.

Sizler de mağaza dekorasyonunuzun ferah olmasını istemez misiniz ? Tekin Dekor olarak müşterilerimize hayal gücümüzü ve iş disiplinimizi yaşatmaktan büyük mutluluk duyuyor aynı zamanda ön anlaşma sağlandıktan sonra 3D ve projelendirme sonuçlarımız ile bir çok müşterimizin beğenilerini aldığımızı da tekrardan vurgulamakta fayda görüyoruz. Keşif ve projelendirme detayları hakkında daha fazla bilgi almak için www.tekindekor.com.tr ziyaret edebilir veya 0232 264 05 46 no’lu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.