Showroom Dekorasyon Fikirleri

Spesifik bir görünüme sahip olan ticari mekan dizaynları arasında Showroom Dekorasyonları özel bir yere sahiptir. Showroom dekorasyonları, sergilenen ürün çeşitleri ve tasarım doğrultuları ile daha fazla değişiklik gösterebilen alanlarda yer almaktadır.
Showroom dekorasyonunda bazı önemli başlıklar:
Amaca Uygun Dekorasyon
Showroom dekorasyonların da genel ilkelere sadık kalınan ürünlerin daha fazla ön plana çıkarılmak istendiğini görebiliriz. Mekanın iç dizaynına bakıldığı zaman göz alıcı bir göz takibi ile renk uyumunun nötr renklere yer vererek uygulanması showroom dekorasyonlarında tam olarak amaca uygun bir dekorasyon çeşidi olarak ele almamız mümkündür.

İddialı Bir Dinlenme / Bekleme Alanı
Showroom içerisine girildiği zaman müşterilerinin yakın çevresinde bekleme alanları olmalıdır. Bekleme alanlarında kurumsal kimliği yansıtacak renkler, semboller, ürün gamı gibi ince bir yansımanın olması müşterileri olumlu yönde etkileyecek ve güven verecektir.

Sıradışı Bir Toplantı Alanı
Showroom alanları, standart mağazalardan farklı parametrik davranışlarla müşterileri kadar sektör içinde kişilere ve toptan alıcılara yönelikte bir hitap şeklini içerisinde barındırmaktadır. Firmanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak showroom alanlarına toplantı alanları özel olarak dizayn edilmektedir.
Tekin Dekor olarak müşterilerimize hayal gücümüzü ve iş disiplinimizi yaşatmaktan büyük mutluluk duyuyor aynı zamanda ön anlaşma sağlandıktan sonra 3D ve projelendirme sonuçlarımız ile bir çok müşterimizin beğenilerini aldığımızı da tekrardan vurgulamakta fayda görüyoruz. Keşif ve projelendirme detayları hakkında daha fazla bilgi almak için www.tekindekor.com.tr ziyaret edebilir veya 0232 264 05 46 no’lu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.