Mobilya Mağaza Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Müşteriler bir mobilya mağazasına girdiği zaman adeta bir tasarım dünyasında yolculuğa çıkmalıdır. Dünyanın her bir yerinden bilgi sahibi olduğumuz trend ve stiller aracılığıyla, yeni ilhamlar alarak farklı bakış açıları edinen mağazalar her tarzdan mobilyayı müşterilerine sunabilmektedir.

Mobilya mağazalarında simetrik konulu modeller kadar tasarımda farklılık yaratan ve izlenimi büyük yönde etkileyen asimetrik modeller de bulunmalıdır. Öngörülen ince yüzeylere ahşap,mermer ve demir gibi bilinen malzemeler modern bir görünüm kazandırmaktadır.

Mobilya mağazası dekorasyonu yapılırken bir mekanın değişimi için elverişli parçalar dikkate alınarak her zevke hitap etmesi gereken malzemeler kullanılmalıdır. Buna göre mağaza da belirli oranda fiyat skalası değişkenlik gösterecektir.

Mobilya Mağazası Dekorasyon Fiyatları

Mobilya mağazası dekorasyonunda ki fiyatları, mücevher tonlarından yeni sanat eserlerinin canlı kullanım tarzına uygun kullanılması dahi etkilemektedir. Bu fiyat değişimlerinin sebebi ürünlerin ham maddesi ile doğrudan ilişkilidir. Kullanılan materyallerin yanı sıra mağazanın bulunduğu lokasyonda büyük öneme sahiptir. Lokasyonu lüks bir konumda olan mobilya mağazasının geniş ve dikkat çekici olması bütün ilgiyi üzerine toplamasına yetecektir.

Mobilya mağaza dekorasyonun da imalatçıların bir arada bulunduğu lokasyonda görsel şölenlerden ziyade daha çok mobilyaların işçiliği dikkat çekmekte ve önem kazanmaktadır. Mobilya mağaza dekorasyonlarının fiyatı da bu kriterlere göre değişiklik göstermektedir.

Mobilya Mağazası Dekorasyon Örnekleri

Mobilya mağazası dekorasyonunda yetenekli ve geliştirici ekiplerle güvenliği ve şıklığı artıran ürünlerle daha cazip mağazalar oluşturulabilir. Mağaza dekorasyonu yaparken son trendleri ve renkleri göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Mağazaya girildiği zaman iç mekan bölümleri, mobilya mağazası iç tasarımında kendisini hissettirmelidir. Örn: Her odanın kendine ait bir alanı olmalıdır. Yatak odası belirli bir alanda toplanmalıdır, oturma odası farklı bir alanda toplanmalıdır gibi. Bu sayede müşteri mobilya mağazası dekorasyonundan keyif alır ve daha rahat bir alışveriş yapabilir. 

Hepsinden önce güvenliği sağlamak açısından mağazaların mobilyalarını sabitlemesi çok önemlidir. Her müşteri mobilya mağazasında tehlike olabileceğini endişe etmeden  alışverişini sağlıklı bir şekilde yapmalıdır. Dekorasyonda güvenlik önlemleri had safhada olmalıdır.

Tekin Dekor olarak müşterilerimize hayal gücümüzü ve iş disiplinimizi yaşatmaktan büyük mutluluk duyuyor aynı zamanda ön anlaşma sağlandıktan sonra 3D ve projelendirme sonuçlarımız ile bir çok müşterimizin beğenilerini aldığımızı da tekrardan vurgulamakta fayda görüyoruz. Keşif ve projelendirme detayları hakkında daha fazla bilgi almak için www.tekindekor.com.tr ziyaret edebilir veya 0232 264 05 46 no’lu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz